Zaufali mi:

Dowiedz się krok po kroku jak

Produkować Muzykę
na Komputerze

Nawet jeśli nie masz wiedzy muzycznej.

Poznasz sposób na stworzenie muzyki od zera na dowolnym sprzęcie!

P.S. Zdradzę Ci techniki z 10+ lat mojej pracy z muzyką i wskazówki od moich nauczycieli (współpracują z takimi gwiazdami jak Adele, Wu-Tang Clan, Nine Inch Nails).

Tak! Zapisuję się na bezpłatne szkolenie

Uwaga: Tylko osoby na żywo otrzymają bonusy

"Wszystko na najwyższym poziomie. Ogromna wiedza przekazana w prosty i przyjemny sposób!"
- Łukasz Dzedzej

Na szkoleniu dowiesz się

Czego potrzebujesz do produkowania muzyki?

Zobaczysz, jak stworzyć produkcję, budować aranżację, perkusję, akordy na przykładach dla początkujących i bardziej doświadczonych.

Jak tworzyć w swoim gatunku muzycznym (rap, rock, pop, inne)?

Poznasz kroki na tworzenie muzyki w każdym gatunku - od rapu po muzykę filmową. Nauczysz się pisać melodie zapadające w pamięć.

Jak rozwijać swoje produkcje
i muzykę?

Dowiesz się, jak zacząć, a potem rozwijać Twoje produkcje muzyczne. Na start wystarczy Ci komputer i techniki ze szkolenia.

Tylko dla osób na żywo mamy specjalne bonusy

1. Lista sprawdzonych sprzętów i wtyczek do tworzenia (na każdy budżet)
2. Checklista: co musisz zrobić zanim zaczniesz produkować muzykę

Zapisz się na bezpłatne szkolenie

"Kawał solidnej, usystematyzowanej wiedzy, mającej ręce, nogi, a przede wszystkim - uszy i głowę. Uczestnicy bardzo zaopiekowani, kontakt z prowadzącym znakomity."
- Roman Szymański

Kto nauczy Cię produkcji muzyki?

Cześć 👋

Jestem Tomek Moskalski i od ponad 13 lat jestem producentem muzycznym i inżynierem dźwięku. Ukończyłem studia Catalyst Music w Berlinie, gdzie uczyłem się od najlepszych specjalistów współpracujących z Beyonce, Adele, Wu Tang Clan, Elton John czy Nine Inch Nails.

Założyłem firmę Hugiz Records i Polskie Bity, w których zajmuję się produkcją muzyki dla artystów, reklam, teatrów i zespołów z całego świata.

Sam długo uczyłem się produkcji muzyki, więc wiem, jak ciężka potrafi być to droga... I właśnie dlatego dzielę się teraz moją wiedzą, żeby oszczędzić innym wielu błędów i frustracji.

Współpracowałem z:

Pomogłem już tysiącom osób.
Co mówią o mnie studenci?

"Dzięki Szkole Produkowania Muzyki zacząłem tworzyć własne projekty. Poznałem potrzebną wiedzę by realizować swoje pomysły. Z tym kursem nauczyłem się solidnych fundamentów, koniecznych do produkcji. Gorąco polecam każdemu, kto myśli o rozpoczęciu tworzenia muzyki!"

Daniel Nowakowski

"Najlepsza Szkoła Produkcji Muzyki, jaką spotkałem w Polsce. Profesjonalnie zorganizowana nauka w modułach, które pozwalają robić stałe postępy. Świetna współpraca z grupą i Prowadzącym, który nie tylko przekazuje wiedzę, ale i dzieli się własnymi doświadczeniami i praktykami."

Waldemar Trędowski

"Fantastyczny kurs produkcji z bardzo dobrze tłumaczonymi zagadnieniami, genialną organizacją w formie e-learningu z pracami domowymi. Serdecznie polecam każdemu, kto chce zacząć przygodę z muzyką, a także osobom doświadczonym, żeby podszlifować umiejętności."

Jan Rozwadowski

"Zaczynałem od totalnego 0. Kupiłem kurs i po 2 miesiącach byłem w stanie samodzielnie stworzyć muzykę. Kiedy teraz myślę gdzie byłem przed rozpoczęciem wakacji, a gdzie jestem teraz to muszę przyznać, że to nie był krok, to był SKOK milowy!"

Przemysław Andrejczyk

Nie czekaj dłużej. Zacznij tworzyć swoją muzykę!

Pokażę Ci jak to zrobić krok po kroku. Ta wiedza zadziała w każdym gatunku muzycznym, co potwierdzają tysiące moich studentów.

Godz.
Min.