Darmowe Szkolenie Online 15.12. o 20:00

Jak Zacząć Tworzyć
Własną Muzykę?

8 kroków, z którymi zaczniesz realizować swoją pasję od razu po szkoleniu!

(na start wystarczy tylko komputer i wiedza ze szkolenia)

Szkolenie odbędzie się w środę, 15 grudnia o 20:00

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Gdzie wysłać Twoje zaproszenie na darmowe szkolenie?

**ZAPISUJĄC SIĘ TERAZ MASZ GWARANCJĘ MIEJSCA NA SZKOLENIU**

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
emoji_emotions

To Szkolenie Dla Każdego!

Dopiero zaczynasz tworzyć muzykę? A może zastanawiasz się, czy to w ogóle dla Ciebie? Nie ważne czy masz już jakąś wiedzę czy dopiero szukasz pasji - szkolenie jest dla Ciebie! Zobaczysz jak wygląda tworzenie muzyki od podstaw i przekonasz się, że daje fajne efekty nawet w krótkim czasie!

music_note

Poznasz Kroki Tworzenia Muzyki

Dowiesz się, jak zacząć działać z muzyką. Poznasz zasady, z którymi stworzysz własną produkcję (i to bez znajomości teorii muzyki czy kupowania drogich sprzętów)! Na start wystarczy Ci komputer i wiedza ze szkolenia. A gdybyś czegoś nie zrozumiał, będzie sekcja Q&A, na której Ci pomogę.

piano

Stworzymy Muzykę na Żywo

Dowiesz się, co jest ważne w tworzeniu muzyki, ale też jak tego użyć! Nauczysz się budować aranżację, perkusję, akordy oraz poznasz technikę na pisanie melodii! A dodatkowo... stworzymy wspólnie muzykę na żywo! 🚀

Szkolenie Poprowadzi
Tomasz Moskalski

Producent muzyczny, realizator, inżynier dźwięku

• Od 10 lat zawodowo zajmuje się miksem i masteringiem muzyki, realizacją i produkcją muzyki.
  • Uczeń specjalistów współpracujących z Beyonce, Adele,
    Wu Tang Clan, Elton John czy Nine Inch Nails.
  • Absolwent uczelni DBS Music w Berlinie na kierunku produkcji muzyki i inżynierii dźwięku.
  • Autor programów edukacyjnych, m.in. Szkoła Produkowania Muzyki, Szkoła Mix Mastering, Szkoła Nagrywania Wokalu, w których uczy się ponad 1.000 studentów.

Zaufali mi:

Opinie o prowadzącym

„Tomek tłumaczy wszystko w bardzo przystępny i zrozumiały sposób i do tego ma mnóstwo cierpliwości :) Dzięki za przekazaną wiedzę, za konstruktywną krytykę i całą pracę waszego zespołu!”

Damian Smagacz

„Masa wiedzy zgromadzonej w jednym miejscu, mistrzowsko przekazanej i wyjaśnionej przez Tomasza. Polecam każdemu, kto chciałby zacząć tworzyć swoją muzykę, a nie wie, od czego zacząć."

Dawid Kobel

Nie czekaj, zacznij robić muzykę!

Dni
Godzin