Krok 1: Dodaj przypomnienie SMS

(zwłaszcza jeśli nie zaglądasz często na maila). Napiszę do Ciebie przed startem szkolenia.
Podaj numer telefonu:
Prawidłowy numer
Dzięki! Zapisałem numer :)
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Przechodząc dalej akceptujesz naszą Politykę Prywatności.

Krok 2: Zapisz w kalendarzu

Kliknij ikonkę swojego kalendarza i wygodnie dodaj wydarzenie, żeby go nie przegapić.

Apple Google Outlook Office 365

Sprawdź wideo z ważnymi informacjami o szkoleniu ⬇

Limitowana promocja tylko dla osób zapisanych na szkolenie.
Trwa tylko 15 minut i potem znika ⏰

Na szkoleniu poznasz tworzenie muzyki.
A już teraz możesz zacząć budować swoje
wymarzone studio w domu!

Zbuduj miejsce, w którym będziesz tworzyć, miksować i nagrywać z łatwością! (nawet jeśli masz zerowe doświadczenie i ograniczony budżet).
To techniki wypracowaliśmy budując i polepszając nasze 3 studia muzyczne.

➡️ Kurs Budowy Domowego Studia rozwiązuje problem, gdy nie wiesz od czego zacząć, jaki sprzęt wybrać i jak go najlepiej ustawić. Otrzymujesz tu zestaw gotowych rozwiązań, z którymi zmienisz zwykły pokój w studio!

...ta wiedza jest niedostępna nigdzie indziej. A teraz możesz ją mieć za ułamek ceny!

Zapomnij o wydawaniu na zbędny sprzęt i złej akustyce. Zamiast tego stwórz swoje domowe studio pod najlepszą pracę z muzyką.

✅ Ten kurs to zestaw najlepszych narzędzi, technik i działań, żeby mieć studio, w którym chce Ci się działać i masz świetne efekty!

✅ Idealne dla początkujących i tych z ograniczonym budżetem.

✅ A co najlepsze - dopasujesz swoje studio do siebie i swoich potrzeb: nagrywania, produkcji muzyki czy miksu i masteringu.

Zamawiam teraz!

Oto część tego, co zyskasz:

Ponad 80 Lekcji Wideo wysokiej jakości, żebyś oglądał i uczył się od praktyków! Te lekcje pokazują, jak krok po kroku wybrać najlepszy dla siebie sprzęt, zadbać o akustykę i rozwijać swoje studio.

Listy Polecanych Sprzętów i Wtyczek, z którymi zaoszczędzisz pieniądze i czas. Poznasz narzędzia, które serio Ci się przydadzą.

E-booki, dzięki którym masz pewność, że nie pominiesz żadnego kroku przy organizacji studia i będziesz mieć najlepsze efekty!

Materiały do wydrukowania, które zorganizują Twoją pracę i budżet na sprzęt. Skupisz się na tym, co najważniejsze, bez przepłacania za sprzęt czy niepotrzebnych remontów.

Skorzystaj z gotowych rozwiązań i oszczędź 84% ceny!

Kurs Budowy Domowego Studia
(największa oszczędność, aż 84% taniej)

To wszystko dostaniesz w pakiecie:

 • check
  83 lekcje wideo
 • check
  Lista polecanych sprzętów i wtyczek
 • check
  E-booki
 • check
  Poradnik o sekretach akustyki
 • check
  Materiały do wydrukowania
 • check
  Gotowe schematy
 • check
  Dostęp od razu
Wartość 297 zł
Teraz tylko 47 zł
Zamawiam teraz!
Oszczędzasz 84% i gwarantujesz sobie najniższą cenę
Ikona kłódki

Twoje dane są bezpieczne
i chronione.

Ikona płatności kartą i blikiem

Wygodne i bezpieczne płatności. Możesz zapłacić Blikiem lub kartą.

NAJLEPSZA CENA
Ikona gwarancji satysfakcji

30-dniowa Gwarancja Satysfakcji

Przygotowałem materiały tak, aby dały Ci jak najwięcej wartości i pomogły w zbudowaniu domowego studia. Jeśli z jakichś powodów kurs nie będzie dla Ciebie odpowiedni, to wystarczy, że napiszesz na nasz adres e-mail, a zwrócimy Ci 100% wpłaty. Naszym celem jest przekazanie Ci wiedzy i pokazanie, jak sam możesz zrobić świetną przestrzeń do muzyki w swoim domu.

Kto Cię tego nauczy?

Nazywam się Tomek Moskalski i od ponad 10 lat zajmuję się miksem i masteringiem oraz produkcją muzyki. Ukończyłem studia Catalyst w Berlinie, gdzie uczyłem się od najlepszych specjalistów współpracujących z Beyonce, Adele, Wu Tang Clan, Elton John czy Nine Inch Nails.

Gdy zaczynałem działać z muzyką to zamiast skupiać się na tworzeniu, ciągle szukałem nowej wtyczki i najlepszego sprzętu. Nie wiedziałem, co mam wybrać, więc sugerowałem się nowościami na rynku. I przez to byłem ciągle zły, bo gdy dopiero co uzbierałem pieniądze na najnowszy sprzęt, już wychodził kolejny – jeszcze lepszy.

W efekcie miałem pusty portfel i studio zawalone zbędnym sprzętem. Dodatkowo nie zadbałem o akustykę, więc cokolwiek bym nie robił - nie mogłem dojść do świetnego brzmienia. Powiem szczerze, że myślałem nawet rzucić tą muzykę, bo tyle na nią wydałem i nic z tego nie wynikało.

Na szczęście w końcu poszedłem po rozum do głowy i zacząłem naukę z rzetelnych źródeł, a nie tylko wyrywkowych poradników z internetu. Niestety często były to właśnie tylko reklamy najnowszych sprzętów, a nie sprawdzone informacje.

Teraz mam studio (już 3-cie), w którym dobrze mi się pracuje i jest dostosowane do mnie, mojego stylu pracy i potrzeb. I co najlepsze - mam mniej sprzętu niż kiedyś i 10x lepsze brzmienie! Pokażę Ci, jak Ty sam też możesz zbudować takie studio dla siebie, w swoim domu i w każdym budżecie!

Współpracowałem z:

Co mówią o mnie studenci?

"To będą najlepiej wydane pieniądze w Twoim życiu! Świetny i profesjonalny kurs, który pozwolił mi uzupełnić braki. Za tak niską cenę dostajesz ogrom wiedzy i do tego dożywotni dostęp."

Adrian Furtyk

"Teraz wiem dokładnie jak działa każde z potrzebnych mi narzędzi do pracy, nie wykonuję żadnych losowych ruchów. Już w trakcie kursu zacząłem współpracować z artystami, którzy są zadowoleni z mojej pracy.

Ivan Plugatariov

"Kurs idealny dla każdego, kto szuka dobrych fundamentów lub chce uzupełnić swoje braki. Wspaniały projekt dzięki któremu, po latach uczenia się z YouTube mogłem w końcu uzupełnić swoje braki i wejść na nowy poziom!"

Daniel Szulc

"Uważam jest to mega pigułka dla osób początkujących, jak i tych zaawansowanych. Wiedza, do której nieraz dochodzi się latami praktyki. Materiał został super wyłożony! Warto wspomnieć o dodatkowych bonusach, które otrzymujemy!”

Michał Kuniszewski

Skorzystaj z gotowych rozwiązań. Wszystko krok po kroku, od A do Z.

Wiedza wypracowana przed ponad 10 lat działania z muzyką może być teraz Twoja w super niskiej cenie!

Za tyle minut ta promocja przepadnie:

Nie, dziękuję. Nie chcę mieć studia, w którym świetnie tworzy się muzykę