Szkoła Produkowania Muzyki

Zacznij tworzyć
własną muzykę
już w kilka tygodni

Nawet jeśli startujesz od zera i masz tylko komputer.

Dla kogo jest Szkoła Produkowania Muzyki?

Dla Ciebie, jeśli:

 • thumb_up_alt
  Marzysz o tworzeniu muzyki, ale totalnie nie wiesz, gdzie zacząć.
 • thumb_up_alt
  Czujesz, że masz pasję i masę pomysłów w głowie, a muzyka jest świetnym sposobem, by to wykorzystać.
 • thumb_up_alt
  Chcesz realizować się kreatywnie w pasji, która nie wymaga wielkiego nakładu czasu i technicznych umiejętności, by przynieść fajne efekty.
 • thumb_up_alt
  Chcesz tworzyć muzykę dla siebie, swojego zespołu lub rodziny.

Nie dla Ciebie, jeśli:

 • thumb_down_alt
  Dokładnie wiesz jak tworzyć muzykę.
 • thumb_down_alt
  Szukasz „magicznych trików” i oczekujesz natychmiastowych efektów bez włożenia pracy w naukę.
 • thumb_down_alt
  Uważasz, że inwestowanie w siebie i swoją pasję do niczego nie prowadzi (i nie chcesz się przekonać, że jest inaczej).

Rekomendacje studentów

„Dużo wartościowej nauki przekazanej w bardzo zrozumiałej formie dla początkujących i zaawansowanych. Kontakt indywidualny, pomoc w wyjaśnieniu niezrozumiałości, profesjonalne zarządzanie szkoleniem i to za tak niewielkie czesne! Zdecydowanie polecam!”

Piotr Garlicki

„To nie pierwszy kurs, jaki skończyłem, ale pierwszy kurs, po którym naprawdę zdobyłem nowe umiejętności. Ogromna w tym zasługa Tomka, który tłumaczy wszystko w bardzo przystępny i zrozumiały sposób i do tego ma mnóstwo cierpliwości :) Dzięki za przekazaną wiedzę, za konstruktywną krytykę i całą pracę waszego zespołu!”

Damian Smagacz

„Świetny kurs! Masa wiedzy zgromadzonej w jednym miejscu, mistrzowsko przekazanej i wyjaśnionej przez Tomasza sprawia, że kurs mógłby się nie kończyć. Polecam każdemu, kto chciałby zacząć tworzyć swoją muzykę, a nie wie, od czego zacząć. Potężna kopalnia wiedzy, z której grzechem jest nie skorzystać! Polecam!"

Dawid Kobel

„Jestem mega zadowolony z efektów Szkoły Produkowania Muzyki. Otrzymałem bardzo dużo użytecznej wiedzy, praktyki i wiele się nauczyłem. Do tego miałem świetny kontakt z prowadzącym Tomkiem i stałe wsparcie na grupie oraz spotkaniach online. Gorąco polecam każdemu, kto chce tworzyć świetną muzykę! :)”

Szymon Łukomski

Zacznij spełniać swoje muzyczne marzenia!

Co wybierasz? Działanie, by realizować swoją pasję czy wzdychanie, że fajnie byłoby zrobić coś swojego?