Co mówią nasi studenci?

Poznaj opinie studentów naszych programów.

Dokładnie omówiona tematyka w każdym module w postaci filmów i materiałów dodatkowych. Praktyczne przykłady. Bardzo przydatne spotkania online, na których dosłownie żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Do tego bardzo pomocna, aktywna grupa na facebooku. Bardzo rzeczowi, profesjonalni prowadzący!

Sylwia S.

„Jestem mega zadowolony z efektów Szkoły Produkowania Muzyki. Otrzymałem bardzo dużo użytecznej wiedzy, praktyki i wiele się nauczyłem. Do tego miałem świetny kontakt z prowadzącym Tomkiem i stałe wsparcie na grupie oraz spotkaniach online. Gorąco polecam każdemu, kto chce tworzyć świetną muzykę! :)”

Szymon Łukomski

Świetny kurs! Masa wiedzy zgromadzonej w jednym miejscu, mistrzowsko przekazanej i wyjaśnionej przez Tomasza sprawia, że kurs mógłby się nie kończyć. Polecam każdemu, kto chciałby zacząć tworzyć swoją muzykę, a nie wie, od czego zacząć. Potężna kopalnia wiedzy, z której grzechem jest nie skorzystać! Polecam!

 Dawid Kobel

Dużo wartościowej nauki przekazanej w bardzo zrozumiałej formie dla początkujących i zaawansowanych. Kontakt indywidualny, pomoc w wyjaśnieniu niezrozumiałości, profesjonalne zarządzanie szkoleniem i to za tak niewielkie czesne! Zdecydowanie polecam!

Piotr Garlicki

„To nie pierwszy kurs, jaki skończyłem, ale pierwszy kurs, po którym naprawdę zdobyłem nowe umiejętności. Ogromna w tym zasługa Tomka, który tłumaczy wszystko w bardzo przystępny i zrozumiały sposób i do tego ma mnóstwo cierpliwości 🙂 Dzięki za przekazaną wiedzę, za konstruktywną krytykę i całą pracę waszego zespołu!”

Damian Smagacz

„Bardzo przydatny program do nauki 'konstruowania’ utworów. Żeby stworzyć dobry utwór nie wystarczy skomponować muzyki. Trzeba jeszcze ją odpowiednio wykonać, zadbać o aranżację i to wszystko zmiksować. Tego wszystkiego uczą instruktorzy z HUGIZ RECORDS!”

 Marcin Tomasz

„Świetne szkolenie dla osób początkujących jak i dla tych, którzy już mają wiedzę na temat produkowania muzyki. Po ukończonym kursie jestem w stanie samodzielnie produkować własne utwory oraz podkłady muzyczne dla artystów. Podczas szkolenia otrzymujesz wsparcie na każdym etapie Twojej pracy oraz dostęp do grupy, na której można publikować własna twórczość i zamieszczać pytania. Jak dla mnie jest to bezcenna zaleta tego i każdego innego kursu Hugiz Records. Nie musisz zastanawiać się czy coś w Twoim utworze brzmi wystarczająco dobrze. Ekipa z Hugiz Records wskaże Ci ewentualne elementy do poprawy i nakieruje Cię na odpowiednie tory. Wszystkim, którzy chcą tworzyć oraz publikować własne utwory muzyczne z czystym sumieniem polecam Szkołę Produkowania Muzyki! Z Hugiz Records wszystko staje się łatwiejsze!”

Wojciech Falkowski