Zaufali mi:

Dowiedz si臋 krok po kroku jak

Produkowa膰 Muzyk臋
na Komputerze

Nawet je艣li nie masz wiedzy muzycznej.

Poznasz spos贸b na stworzenie muzyki od zera na dowolnym sprz臋cie!

P.S. Zdradz臋 Ci techniki z 10+ lat mojej pracy z muzyk膮 i wskaz贸wki od moich nauczycieli (wsp贸艂pracuj膮 z takimi gwiazdami jak Adele, Wu-Tang Clan, Nine Inch Nails).

Tak! Zapisuj臋 si臋 na bezp艂atne szkolenie

Uwaga: Tylko osoby na 偶ywo otrzymaj膮 bonusy

"Wszystko na najwy偶szym poziomie. Ogromna wiedza przekazana w prosty i przyjemny spos贸b!"
- 艁ukasz Dzedzej

Na szkoleniu dowiesz si臋

Czego potrzebujesz do produkowania muzyki?

Zobaczysz, jak stworzy膰 produkcj臋, budowa膰 aran偶acj臋, perkusj臋, akordy na przyk艂adach dla pocz膮tkuj膮cych i bardziej do艣wiadczonych.

Jak tworzy膰 w swoim gatunku muzycznym (rap, rock, pop, inne)?

Poznasz kroki na tworzenie muzyki w ka偶dym gatunku - od rapu po muzyk臋 filmow膮. Nauczysz si臋 pisa膰 melodie zapadaj膮ce w pami臋膰.

Jak rozwija膰 swoje produkcje
i muzyk臋?

Dowiesz si臋, jak zacz膮膰, a potem rozwija膰 Twoje produkcje muzyczne. Na start wystarczy Ci komputer i techniki ze szkolenia.

Tylko dla os贸b na 偶ywo mamy specjalne bonusy

1. Lista sprawdzonych sprz臋t贸w i wtyczek do tworzenia (na ka偶dy bud偶et)
2. Checklista: co musisz zrobi膰 zanim zaczniesz produkowa膰 muzyk臋

Zapisz si臋 na bezp艂atne szkolenie

"Kawa艂 solidnej, usystematyzowanej wiedzy, maj膮cej r臋ce, nogi, a przede wszystkim - uszy i g艂ow臋. Uczestnicy bardzo zaopiekowani, kontakt z prowadz膮cym znakomity."
- Roman Szyma艅ski

Kto nauczy Ci臋 produkcji muzyki?

Cze艣膰 馃憢

Jestem Tomek Moskalski i od ponad 13 lat jestem producentem muzycznym i in偶ynierem d藕wi臋ku. Uko艅czy艂em studia Catalyst Music w Berlinie, gdzie uczy艂em si臋 od najlepszych specjalist贸w wsp贸艂pracuj膮cych z Beyonce, Adele, Wu Tang Clan, Elton John czy Nine Inch Nails.

Za艂o偶y艂em firm臋 Hugiz Records i Polskie Bity, w kt贸rych zajmuj臋 si臋 produkcj膮 muzyki dla artyst贸w, reklam, teatr贸w i zespo艂贸w z ca艂ego 艣wiata.

Sam d艂ugo uczy艂em si臋 produkcji muzyki, wi臋c wiem, jak ci臋偶ka potrafi by膰 to droga... I w艂a艣nie dlatego dziel臋 si臋 teraz moj膮 wiedz膮, 偶eby oszcz臋dzi膰 innym wielu b艂臋d贸w i frustracji.

Wsp贸艂pracowa艂em z:

Pomog艂em ju偶 tysi膮com os贸b.
Co m贸wi膮 o mnie studenci?

"Dzi臋ki Szkole Produkowania Muzyki zacz膮艂em tworzy膰 w艂asne projekty. Pozna艂em potrzebn膮 wiedz臋 by realizowa膰 swoje pomys艂y. Z tym kursem nauczy艂em si臋 solidnych fundament贸w, koniecznych do produkcji. Gor膮co polecam ka偶demu, kto my艣li o rozpocz臋ciu tworzenia muzyki!"

Daniel Nowakowski

"Najlepsza Szko艂a Produkcji Muzyki, jak膮 spotka艂em w Polsce. Profesjonalnie zorganizowana nauka w modu艂ach, kt贸re pozwalaj膮 robi膰 sta艂e post臋py. 艢wietna wsp贸艂praca z grup膮 i Prowadz膮cym, kt贸ry nie tylko przekazuje wiedz臋, ale i dzieli si臋 w艂asnymi do艣wiadczeniami i praktykami."

Waldemar Tr臋dowski

"Fantastyczny kurs produkcji z bardzo dobrze t艂umaczonymi zagadnieniami, genialn膮 organizacj膮 w formie e-learningu z pracami domowymi. Serdecznie polecam ka偶demu, kto chce zacz膮膰 przygod臋 z muzyk膮, a tak偶e osobom do艣wiadczonym, 偶eby podszlifowa膰 umiej臋tno艣ci."

Jan Rozwadowski

"Zaczyna艂em od totalnego 0. Kupi艂em kurs i po 2 miesi膮cach by艂em w stanie samodzielnie stworzy膰 muzyk臋. Kiedy teraz my艣l臋 gdzie by艂em przed rozpocz臋ciem wakacji, a gdzie jestem teraz to musz臋 przyzna膰, 偶e to nie by艂 krok, to by艂 SKOK milowy!"

Przemys艂aw Andrejczyk

Nie czekaj d艂u偶ej. Zacznij tworzy膰 swoj膮 muzyk臋!

Poka偶臋 Ci jak to zrobi膰 krok po kroku. Ta wiedza zadzia艂a w ka偶dym gatunku muzycznym, co potwierdzaj膮 tysi膮ce moich student贸w.

Dni
Godz.