Bezpłatne Szkolenie Online - ŚRODA, 15 lutego + Prezenty

Naucz się produkować muzykę na komputerze!

(POKAŻĘ NA ŻYWO)

Poznasz techniki, dzięki którym stworzysz produkcję muzyczną. I to nawet jeśli nie masz wiedzy muzycznej czy sprzętu.

⏰ Data: Środa, 15 lutego 20:00

0
Dni
0
Godz.
0
Min.
0
Sek.

Na szkoleniu dowiesz się:

Czego potrzebujesz do produkowania muzyki?

Pokażę Ci, jak użyć technik i stworzyć produkcję muzyczną! Nauczysz się budować aranżację, perkusję, akordy oraz poznasz technikę na pisanie melodii! A dodatkowo... stworzymy wspólnie muzykę na żywo! 🚀

Pop, rap a może rock?
Możesz robić każde!

Poznasz kluczowe techniki i kroki, z którymi nauczysz się produkować muzykę w każdym gatunku! Działa u początkujących i średnio-zaawansowanych, bez względu na to, czy tworzysz rock, pop, rap czy inne.

Jak rozwijać swoje produkcje
i muzykę?

Dowiesz się, jak zacząć, a potem rozwijać Twoje produkcje muzyczne. Na start wystarczy Ci komputer i techniki ze szkolenia. A gdybyś czegoś nie zrozumiał, będzie sekcja Q&A, na której Ci pomogę.

Szkolenie poprowadzi
Tomek Moskalski

Cześć, jestem Tomasz Moskalski 👋
Pokażę Ci, jak robić świetne produkcje muzyczne!

Od ponad 10 lat zajmuję się produkcją muzyki i inżynierią dźwięku. Jestem twórcą Hugiz Records oraz projektu Polskie Bity. Wraz z zespołem tworzę muzykę dla artystów, zespołów, reklam, gier i chętnie pokażę Ci jak to robić :)

Jestem także absolwentem uczelni DBS Music w Berlinie, gdzie uczyłem się od specjalistów współpracujących z Beyonce, Adele, Wu-Tang Clan, Elton John czy Nine Inch Nails.

Sam długo uczyłem się produkowania muzyki, dlatego wiem, jak ciężka potrafi być to droga... I właśnie dlatego dzielę się teraz moją wiedzą, żeby oszczędzić innym wielu błędów i frustracji.

Zapisz się na szkolenie!
arrow_forward

Zaufali mi:

Co mówią o mnie studenci?

Nie czekaj, zacznij robić muzykę!

0
Dni
0
Godz.
0
Min.
0
Sek.